Ürün Sepetinize Eklendi

Sepete Git

HAKKIMIZDA;

Likacom Bilişim Ltd. Şti (Ankarabilgisayartoptancisi.com) alan adı üzerinden e-ticaret faaliyetleri sürdürmekte olup E-Ticaret işlemlerinin bağlı olduğu fiziki adres ve iletişim bilgileri alt satırlarda yer almaktadır.


Adres: 132 No:, Hm commerce, İvedik OSB No:63 06378 İvedik Osb/Yenimahalle Ankara TR, Melih Gökçek Blv.

Telefon: +90 552 655 89 58

Whatsapp Destek Hattı : +90 552 655 89 58

E-Posta : info@ankarabilgisayartoptancisi.com

 

LİKACOM BİLİŞİM LTD. ŞTİ
ankarabilgisayartoptancisi.com

"En uygun, en güncel doğru elektronik parça" sloganı ile tüm Türkiye'de bilişim ekipmanları kullanıcılarına ulaşmayı hedefleyen ankarabilgisayartoptancisi.com 2018 senesinde Ankara'da kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri farklı arama motoruyla ve yenilikçi ilham veren yaklaşımı ile sektörde bir numara olan ankarabilgisayartoptancisi.com, 2.el ve 0 bilgisayar ürün satınalma süreçlerinizde kurumsal ve bireysel düzeyde sürekli olarak yanınızda olmuştur.

50 farklı elektronik markasında, yazıcı, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet, cep telefonu, lcd ekranlar, led ekranlar ve yedek parçaları grubunda 1000'in üzerinde farklı kalem ile fiziki mağaza stoğu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşteri odaklı yaklaşımı, deneyimli kadrosu ile her zaman müşterisinin yanında olmayı hedefleyen ankarabilgisayartoptancisi.com (LİKACOM BİLİŞİM LTD. ŞTİ.) iyi fiyat, doğru hizmet ve mutlu müşteri felsefesini kendine ilke edinmiştir.